YARDIM (S.O.S)

Zerkubi Jewelry Online Mağaza üzerinden yapacağınız alışverişlerle ilgili merak edilen soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. 👋

Satın alınan ürünler ne zaman kargoya verilir?

Sitede gördüğünüz ürünlerin kargoya veriliş tarihi, ürün sayfasında gösterilmektedir. Sepet ve alışveriş tamamlama sayfasında tüm ürünleriniz için bu tarih hesaplanır.

Zerkubi Online Mağaza üzerinden yapılan alışverişlerde kargo ücretleri ne kadardır? Hangi kargolar ile gönderilir?

Online Mağaza’mızdan yapacağınız alışverişlerde, yurtiçine gönderilecek (Kıbrıs Hariç) tüm ürünlerde kargo ücretsizdir. Yurtiçine yapılan kargolar Sürat Kargo ile gönderilir.

kargo takip
Online mağazadaki ürünler stoklarda var mıdır?

Online mağazadaki ürünlerin tamamı stoklarda mevcuttur. Özel sipariş ürünlerimiz için bizle iletişime geçebilirsiniz.

whatsapp sohbet
İnternetten aldığım ürünü ne zamana kadar değiştirebilirim ya da iade edebilirim? Hangi ürünlerle ilgili iade mümkün değildir?

Ölçü seçimi ve yazı yazdırma – renk değiştirme gibi taleplerinizin olmadığı ürünlerde satın aldığınız ürünü size teslim edildiği andan itibaren 14 gün içerisinde merkezimize geri gönderebilirsiniz. Para iadesi ürün teslim alındıktan 30 gün içerisinde yapılacaktır.

iade formu
İade etmek istediğim ürünü nasıl göndereceğim?

İade etmek istediğiniz ürünü kargo ücretini alıcı ödemeli yaparak bize Sürat Kargo ile gönderebilirsiniz. Eğer Sürat Kargo ile göndermeniz mümkün değilse farklı bir kargo şirketi ile gönderebilirsiniz.

İade & Değişim & Tamirat için Kargo Adresimiz:

Alıcı Adı: EFNAN YILDIZ

Sürat Kargo Cağaloğlu Şubesi – Fatih / İstanbul

Telefon: +905330937582

Ürünü iade ettikten sonraki süreçler nelerdir? İade ettiğim ürünün ücreti hesabıma ne zaman geçecek?

İade edilen ürünler merkezimize geldikten sonra kontrol sürecinde (1 hafta) uzmanlarımız tarafından incelenir. Üründe herhangi bir hasar varsa ya da ürününüz cayma hakkınızı kullanabileceğiniz şartlara uygun değilse bu ürün, raporlanarak tarafınıza geri gönderilir ve size telefon veya email ile bilgilendirme yapılır.

Ancak ürününüz cayma hakkına uygunsa 1 haftalık kontrol sürecinden sonra ürün tutarı, hangi yöntem ile sipariş vermişseniz, aynı yöntem ile iade edilir.

Not: Kredi kartlarına yapılan iadeler genellikle 1-7 gün arasında hesabınızda olurken, bankacılık sisteminden kaynaklanan problemler nedeni ile debit kart (hesap kartları) iadeleri 30 güne kadar süre alabilmektedir.

İnternetten satın aldığım ürünleri nasıl değiştirebilirim?

Online Mağazamızdan satın almış olduğunuz ürünleri sadece online mağazamızdan değiştirebilir ve iade edebilirsiniz.

Online Mağazada ki her ürün var mı?

Online Mağazamızda genellikle yeni sezon ve stok sayısı yeterli düzeyde olan ürünlerimiz bulunmaktadır. Stoğu olmayan ürünler sitede yer almamaktadır.

e-mağaza
Kupon kodum var, nasıl kullanacağım?

Kupon kodlarını kullanmak için sepet sayfasında bulunan Kupon Kodu bölümüne yazmanız gerekmektedir. Kupon kodunuz kullanılabilir durumda ise sayfanın üst kısmında Yeşil bir bilgilendirme yazısı çıkacak, değil ise kırmızı bir uyarı mesajı görüntülenecektir.

Satın aldığım yüzüğün ölçüsünü bilmiyorum, ne yapmalıyım?

Eğer satın aldığınız yüzüğün ölçüsünü bilmiyorsanız, sitemizde bulunan Yüzük Ölçüsü sayfasından öğrenebilirsiniz veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yüzük ölçüsü

Daha fazla yardım ister misiniz?