Zerkubi Jewelry Online Mağaza üzerinden yapacağınız alışverişlerle ilgili merak edilen soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. 👋

Ürünlerinizde hangi Materyal'i kullanıyorsunuz?

Ürünlerimizin tamamı 925 Ayar Gümüş ve 14,18 Ayar Altın’dan üretilmektedir.

Satın alınan ürünler ne zaman kargoya verilir?

Sitede gördüğünüz ürünlerin kargoya veriliş tarihi, ürün sayfasında gösterilmektedir. Stok’lu ürünler 1-3 iş günü içinde, Kişiselleştirilmiş ürünler ise 5-7 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

Zerkubi Online Mağaza üzerinden yapılan alışverişlerde kargo ücretleri ne kadardır? Hangi kargolar ile gönderilir?

Online Mağaza’mızdan yapacağınız alışverişlerde, yurtiçine gönderilecek (Kıbrıs Hariç) tüm ürünlerde 200₺ üzeri kargo ücretsizdir. Yurtiçine yapılan kargolar Yurtiçi Kargo ile gönderilir.

kargo takip
Özel tasarım veya kişiye özel ürün yapıyor musunuz?

Evet. Özel sipariş ürünlerimiz için bizle iletişime geçebilirsiniz.

whatsapp sohbet
Online Mağaza'mızdan aldığım ürünü ne zamana kadar değiştirebilirim ya da iade edebilirim?

Kişiselleştirilmiş ürünleriniz hariç diğer tüm ürünlerde satın aldığınız ürünü size teslim edildiği andan itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Para iadesi ürün teslim alındıktan 30 gün içerisinde belirteceğiniz hesap numaranıza gönderilecektir.

İADE ŞARTLARI
Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam lazım?

info@zerkubi.com adresimize #sipariş numarası belirterek e-posta göndermeniz halinde iletişime geçilip iade süreciniz başlatılacaktır.

Ürünü iade ettikten sonraki süreçler nelerdir? İade ettiğim ürünün ücreti hesabıma ne zaman geçecek?

İade edilen ürünler merkezimize geldikten sonra kontrol sürecinde (1 hafta) uzmanlarımız tarafından incelenir. Üründe herhangi bir hasar varsa ya da ürününüz cayma hakkınızı kullanabileceğiniz şartlara uygun değilse bu ürün, raporlanarak tarafınıza geri gönderilir ve size telefon veya email ile bilgilendirme yapılır.

Ancak ürününüz cayma hakkına uygunsa 1 haftalık kontrol sürecinden sonra ürün tutarı, hangi yöntem ile sipariş vermişseniz, aynı yöntem ile iade edilir.

Not: Kredi kartlarına yapılan iadeler genellikle 1-7 gün arasında hesabınızda olurken, bankacılık sisteminden kaynaklanan problemler nedeni ile debit kart (hesap kartları) iadeleri 30 güne kadar süre alabilmektedir.

Kupon kodum var, nasıl kullanacağım?

Kupon kodlarını kullanmak için sepet sayfasında bulunan Kupon Kodu bölümüne yazmanız gerekmektedir. Kupon kodunuz kullanılabilir durumda ise sayfanın üst kısmında yeşil bir bilgilendirme yazısı çıkacak, değil ise kırmızı bir uyarı mesajı görüntülenecektir.

Satın almak istediğim ürünün ölçüsünü bilmiyorum, ne yapmalıyım?

Eğer satın aldığınız ürünün ölçüsünü bilmiyorsanız, sitemizde bulunan boyut kılavuzu sayfasından öğrenebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Boyut Kılavuzu