Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Tüm siparişler özel kutusunda, fatura ve (varsa) hediye notuyla birlikte belirttiğiniz gönderi adresine güvenle teslim edilir.

Sabit Kargo

Kredi kartı ve Havale yöntemiyle ödemesi yapılan 200₺ altı siparişlerinizde sabit kargo ücreti 15₺ olacaktır.

Ücretsiz Kargo

Kredi kartı ve Havale yöntemiyle ödemesi yapılan 200₺ ve üzeri siparişlerinizde Türkiye’nin her noktasına gönderim ücretsiz yapılacaktır.

Üsküdar Ofis Teslim

Dilerseniz ödemesini yapmış olduğunuz siparişlerinizi, kendiniz veya sipariş notunda belirtmiş olduğunuz kişi ofisimizden teslim alabilir.

Sultantepe Mah. Selmanı Pak Cad. No:61/5 Üsküdar / İstanbul

Konuma gitmek için yukarıda ki adrese tıklamanız yeterlidir. ↑

Kapıda Ödeme

Anlaşma beklenmektedir.

Sipariş Teslim Süresi

Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. (Ortalama süre ise stoğumuzda olan ürünler için 3 iş günü, üretilmesi gereken ürünler için 7 iş günü’dür.)

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir. Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Sipariş Teslim Alma

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. info@zerkubi.com e-posta adresini kullanarak durumu bize bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Alıcının Bulunamaması

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi zerkubi.com’a geri getirir.

Fatura ve Gönderi Adresi

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

*Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Siparişinizin durumunu e-posta’da ki linki tıklayarak takip edebilirsiniz.

*Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar zerkubi.com sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

*Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim sayfasını kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.