Şartlar yalnızca Zerkubi Online Mağaza için geçerlidir.

İade Adres Bilgisi;

ÖZLEM YILDIZ ZERKUBİ JEWELRY – 1277300473

Sultantepe Mah. Selmanı Pak Cad. No:61/5 Üsküdar / İstanbul


Kişiselleştirilmiş ürünleriniz hariç diğer tüm ürünlerde satın aldığınız ürünü size teslim edildiği andan itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz

Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının Zerkubi.com’a 14 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir. Bildirim için info@zerkubi.com adresimize #sipariş numarası belirterek e-posta göndermeniz halinde iletişime geçilip iade süreciniz başlatılacaktır.


Zerkubi.com’dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.


İade edilen ürünler merkezimize geldikten sonra kontrol sürecinde (1 hafta) uzmanlarımız tarafından incelenir. Üründe herhangi bir hasar varsa ya da ürününüz cayma hakkınızı kullanabileceğiniz şartlara uygun değilse bu ürün, raporlanarak tarafınıza geri gönderilir ve size telefon veya e-posta ile bilgilendirme yapılır.

Ancak ürününüz cayma hakkına uygunsa 1 haftalık kontrol sürecinden sonra ürün tutarı, hangi yöntem ile sipariş vermişseniz, aynı yöntem ile iade edilir.


Not: Kredi kartlarına yapılan iadeler genellikle 1-7 gün arasında hesabınızda olurken, bankacılık sisteminden kaynaklanan problemler nedeni ile debit kart (hesap kartları) iadeleri 30 güne kadar süre alabilmektedir.