HAKKIMIZDA

Hikaye’nin en önemli unsurları; kaliteli ürün ve hizmetleriyle birlikte güven sağlamak ve her Zerkubi müşterisine kendini özel hissettirmektir.

Sorumluluklarımızın bilincinde olarak, para kaygısı olmadan “Dürüst İş Yapma” ahlakıyla işimizi sürdürmekte, markamıza değer katan siz mutlu müşterilerimize daha fazla değer vererek yaklaşmakta, bu konuda tüm girişimcilere öncülük etmek istiyoruz.

VİZYON & MİSYON

Tasarım, ürün ve müşteri kalitesi; öncü, güvenilir marka kimliğimiz ile Türkiye ve Dünya pazarlarında izlenen ve tercih edilen küresel bir marka olma vizyonu ile ilerlemekteyiz.

Yenilikler ve ilklerle sektörde öncü olma misyonunu benimsiyor, mükemmel ürün ve müşteri hizmet kalitesi, gerçek kalite ve doğru fiyat ile toplumun her kesimine hitap ederek müşterilerimize tercih edilen bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ürün kalitemizle, model çeşitliliğimizle ve satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyeti sağlamak;

Koleksiyonlarımızla ve yeni ürünlerimizle müşterilerimizin isteklerini sürekli olarak karşılamak; ve onlara zamanında teslimat yapmak;

Ürünlerimizi müşterilerimizin taleplerine uygun olarak üretmek;

Şirketimizdeki faaliyetlerin kalite yönetim sistemi şartlarına uygunluğunu sağlamak ve sürekli iyileştirmektir.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Hammadde, su ve enerjiyi etkin bir şekilde kullanmak,

Tüm faaliyet ve makinelerimizin risk analizlerini yaparak; bunların, çevre, sağlık ve güvenlik üzerindeki etkilerini kontrol altına almak ve azaltmak,

Çevre, Sağlık ve Güvenlik konularındaki yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek,

Hizmet süreçlerimizde ortaya çıkan tehlikeli atıklarımızı lisanslı kuruluşlarda bertaraf ettirmek,

Tüm çalışanlarımızın çevre, sağlık ve güvenlik konularında bilinçlendirilmesi için eğitimler ve çeşitli faaliyetler düzenlemek,

Temin ettiğimiz her türlü malzeme ve hizmetin, Çevre ve İş Güvenliği Yönetim Sistemimize uyumlu olmasını sağlamak,

Muhtemel acil durumlar ve iş kazalarını, oluşmadan önlemek temel ilkelerimizdendir.

TARİHÇE

2016

İstanbul’da bir sohbet ortamında kaliteli bir marka oluşturma fikri ile saatler süren düşünme ve araştırma neticesinde bizi ZERKUBİ ismine ulaştırdı. İsme ulaşmanın heyecanıyla logo ve marka çalışmasına başladık.  Sağlam bir altyapı için, bütçemiz ve zamanımız elverdiği ölçüde her detayı düşünerek gece gündüz çalıştık, BİZ küçük ama sağlam bir ekip olduk.

2017

O çok sevdiğimiz logomuzu çizdik isimle buluşturduk. İlk iş olarak tescilimizi yaptırarak markayı Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından koruma altına aldırdık. Tüm kurumsal çalışmalar ardı ardına geldi. İlk ürün ilk mutlu müşteri ile heyecanımız ikiye katlandı.

2018

Türkiye’nin her noktasının markamızla tanışmasını ve ilk mutlu müşterimiz gibi tüm müşterilerimizin de mutlu olması için zerkubi.com’u yayına başlattık. 16.10’da zerkubi.com’da tüm ödeme kanallarıyla (kredi kartı ve hesap kart, havale, kapıda ödeme) ödeme yapılabilir hale getirdik.

2019

Sürekli devam edecek olan sosyal sorumluluk (ücretsiz kitap ve ayraç) projesine imza attık. Festivallerde ücretsiz dağıttığımız kitaplardan sonra zerkubi.com’dan yapılan her siparişle birlikte kitap hediyesini devam ettirmekteyiz. Sipariş gönderimlerini Dünya’nın her noktasına yapılabilir hale getirdik.

2020

Müşterilerimizin markamıza ulaşmasını kolaylaştırmak ve çeşitlendirmek için Trendyol.com’da satış mağazası açtık.